Przejdź do głównej zawartości

Kettlebells

"Odważniki Kettlebell topią tłuszcz i wzmacniają serce bez konieczności hańbienia się dietą i aerobikiem."

Nie ufasz temu "wynalazkowi"?

Tysiące razy zapewniano Cię o skuteczności jakiegoś przyrządu, a wszystko było picem na wodę?

Zapomnij, że istnieje sprzęt który wykona pracę za Ciebie. Wszystkie bajeranckie maszyny które widzisz na siłowni nadają się tylko do jednego treningu - przepychania ich z kąta w kąt.
Twoje ciało jest najlepszym sprzętem! Musisz jedynie mięśniom przyzwyczajonym do jego masy dać.. lekkiego kopa.

Klasyczne metody treningu siłowego są najskuteczniejsze i po okresie fascynacji kulturystyką, która z kobiet robiła "stwory", wracają do łask i na pierwsze strony fitness'owych magazynów.

Czemu chcesz pracować nad mięśniami metodą Power Workout?

Odpowiedź jest prosta. Licznik na wadze jest dla anorektyczek.
Nieprzekonana? Spójrz.Zdjęcie to świetnie ilustruje pytanie, na które musisz sobie odpowiedzieć: czy chcesz być chuda i galaretowata czy też może smukła i twarda?
Waga Ci tu nie pomoże. Pomoże Ci trening siły funkcjonalnej stworzony specjalnie pod kątem kobiecego ciała!

Nie wierz na słowo, przyjdź i zobacz, że POTRAFISZ i CHCESZ trenować z odważnikami pod okiem doświadczonych instruktorów w Centrum KB.Siła jest fundamentem.
Twoje ciało jest Twoim domem, a dom bez fundamentów...

Siła jest umiejętnością. Możesz ją nabyć dzięki treningowi.

Chcesz o tym posłuchać? wejdź tu ->KLIK! Angela mówi!

Odważniki Kettlebells nie napompują Twoich mięśni. One sprawią, że po 40 minutowym treningu Twoje ciało będzie palić więcej kalorii w ciągu następnych dwóch dni!
To jest sekret gubienia tłuszczyku, nie codzienne bieganie czy zumba.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają dziewczyny stale i regularnie trenujące na wolnych ciężarach powyżej 16kg? wejdź tu -> KLIK! Instruktorki trenują z grupą!

Odważniki Kettlebell nie wymagają od Ciebie pójścia na siłownię - możesz zostać w domu i ćwiczyć w pidżamie przy ulubionej mp3. To czego natomiast wymagają - to zdrowego rozsądku.

Skąd wziąć odważniki które nie poranią Twoich rąk i nie utrudnią Twojego treningu?

24kg.jpg

Pamiętaj! Nie wszystko co nazywa się "kettlebell" jest dobrym odważnikiem! Możesz nie widzieć różnicy, ale gwarantujemy Ci, że w treningu ją ODCZUJESZ.

Nie daj sobie wcisnąć plastikowego szajsu ani wydmuszki większej od Twojej głowy. Zaufali nam najlepsi, zaufaj i TY!

FILMY UDOSTĘPNIONE:


Turkish Get Up

Snatch Test

Słowo o kettlebell

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kettlebell Planet - czyli pdfy treningowe

Jako, że czytamy się w Nowym Roku, wypadało by zacząć cisnąć reklamę nowego pdf'a Angeli i wspomnieć coś o PowerWorkout Premium (tak, drodzy czytelnicy, temat odkopany!). Azaliż jednak jest tak, że zima Angelę w ciula zrobiła i.. sesja zdjęciowa nie nastąpiła z braku śniegu (a zimówki założone..). Nie, że narzekam, iż nie jest mokro, pizgająco i ślisko. Taka bardzo późna jesień mi bardzo odpowiada, jako iż wyszło z testów klinicznych, iż.. uczulona jestem na ciepło.

Tak. Bycie zimną suczą nagle nabrało cech medycznych.Zanim ucieszę Wasze pyski nowymi odcinkami treningowymi, wyjaśnię sprawę nowego PDF'a. Zatem. Nowy pdf sobie czeka na uzupełnienie graficzne.

...i skoro jest to już trzeci wytwór mojej zawodowej wyobraźni (kiedyś mi wepchną te słowa w twarz coś czuję), mogę rzucić nieco światła na większy projekt, jaki planowany jest od dwóch już lat. Ma on nawet swoją nazwę, bo kobiety nie mogą się oprzeć nazewnictwu od czasów biblijnych.

Kettlebell Planet.
Taadaaaaam! Bosz jak…

Golizna i kettlebell - czyli dlaczego trenujemy na boso?

W odmętach internetów można znaleźć kilka ciekawych artykułów poruszających zagadnienie treningu stopy w bardzo profesjonalny sposób. Z życia jednak wiem, że popularność ich nie sięga ułamka procenta polskich sióstr śpiewających kolędy, dlatego postanowiłam przybliżyć temat w sposób krótszy i grubszy od jamnika w sweterku.

Mamy trening na Brazylijskie Pośladki, 6-Pak, Zestaw Dyskotekowy, Siłę Koksa, TurboSpalanie, Zwierzęcą Mobilność, czy Chińsko-Rosyjski Stretching. Mamy też Zdrowe Plecy, MDM bez dopłat, Skakanie Z Posikiwaniem, ŻygFit, Bieganie i Pedałowanie w Miejscu, i.... iiiiiiii odczepcie się, bo dobrze się bawię. *z treningiem stopy to się na jodze możesz spotkać, ale nie psuj mi flow

Stopy to odpowiednik i zawieszenia i opon w aucie. Olanie tego temat prowadzi do zakodowania złych wzorców ruchowych, słabej postawy i, nieuchronnie, bólu w różnych częściach ciała.

Nie widziałam jednak osobnego treningu na silne&niezależne stopy – choć może żyję w Ciemnogrodzie i zajęcia Sexy…

Old peoples kettlebells - notka geriatryczna o Tobie.

Czujesz boskie uniesienie i dodatkową moc, gdy jednocześnie z grupą machasz swingi. Tempo. Dźwięk. Masa. Oddech. Przekraczanie granic.

Odstawiasz kettla, symulujesz rozciąganie, myjesz się, przebierasz, żegnasz z ekipą. I umierasz w domu.

To starość Cię dogania.
Człowiek jest zwierzęciem stadnym. Nie bez powodu każda kultura na planecie ziemi (z wyjątkiem kultur bakterii) ma w swoich strukturach społecznych jako karę jakąś formę odizolowania jednostki od masy.  Więzienie, banicja, wykluczenie społeczne, etc. Chcemy się wyróżniać na tle innych, ale jednocześnie "przynależeć". Instynkt stadny pełną gębą odzywa się już na poziomie doboru partnera czy zwierzęcego towarzysza. Nic wiec dziwnego, ze zajęcia ruchowe w grupie cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Może nie czysto kettlowe, ale o tym zaraz. (jak jesteś tu tylko po trening, to znajdziesz go na końcu notki)

Czy to w grupie z jednym tempem, czy bardziej w stylu siłowni - ludzie chcą być widziani, że "mogą, i to ile!&…