KRAV MAGA CARDIO

NOWA GRUPA ZUPEŁNYCH ŚWIEŻYNEK - każdy poniedziałek godz. 18:30 do 19:30. Kurs trwa od września do grudnia!
SALA IRON CHURCH na ul. Zacisze 16.

Grupa wyjadaczek - zapraszam na zajęcia świeżynek: motywacyjnie, kondycyjnie, a przede wszystkim - po wyższy stopień wtajemniczenia ;)

Info:
Grupa kwiecień-czerwiec zakończyła swój kurs wynikiem mega pozytywny. Wyjątkowo egzamin został poprowadzony przed Eksperta Krav Maga, Dariusza Waluś.
[wszystkie zdjęcia z przyczyn technicznych zobaczysz na OTWARTYM PROFILU na facebooku - nie musisz miec konta! Just klik! :)

A tutaj znajdziesz film z egzaminu jaki przeszły dziewczyny z grupy kwiecień-czerwiec 2012r!


Kliknij na poniższe zdjęcie, by zobaczyć jak bawią się zaawansowane kraverki :)Resztę zdjęć z poprzednich kursów znajdziesz w tej galerii, na stronie naszego Lubuskiego Centrum Walki i Samoobrony.

Krav Maga Vs
Krav Maga Cardio?cardio

Oprócz dobrej zabawy nie zepsutej męskim brakiem delikatności i wyczucia, na zajęciach Krav Magi Cardio znajdziesz wszystko to, czego szukasz idąc na zajęcia samoobrony.
Nie tracimy Twojego czasu na areobik!
Zajęcia odbywają się w grupie samych kobiet nie dlatego, że nie zniosły by męskiej krytyki!
What a men can do, you can do better! Even in broken heels!

Wybrane techniki, oprócz tego że są przede wszystkim proste i skuteczne, odpowiadają kobiecym potrzebom poczucia bezpieczeństwa. Zwykłe lekcje samoobrony ignorują fakt, że kobieta napotka na ulicy inne zagrożenia niż mężczyzna!

Mężczyzna na ulicy będzie bronił się przed STADEM.
Kobieta - przed DRAPIEŻNIKIEM.

Techniki i zachowania nauczane na zajęciach Krav Maga Cardio dobierane są również pod względem różnic masy ciała i ograniczeń związanych z ubiorem. Program obejmuje również trening mentalny.

Zajęcia Krav Maga Cardio tylko w Zielonej Górze, tylko w Centrum KB!

krav maga

Komentarze

Popularne posty