Przejdź do głównej zawartości

KRAV MAGA CARDIO

NOWA GRUPA ZUPEŁNYCH ŚWIEŻYNEK - każdy poniedziałek godz. 18:30 do 19:30. Kurs trwa od września do grudnia!
SALA IRON CHURCH na ul. Zacisze 16.

Grupa wyjadaczek - zapraszam na zajęcia świeżynek: motywacyjnie, kondycyjnie, a przede wszystkim - po wyższy stopień wtajemniczenia ;)

Info:
Grupa kwiecień-czerwiec zakończyła swój kurs wynikiem mega pozytywny. Wyjątkowo egzamin został poprowadzony przed Eksperta Krav Maga, Dariusza Waluś.
[wszystkie zdjęcia z przyczyn technicznych zobaczysz na OTWARTYM PROFILU na facebooku - nie musisz miec konta! Just klik! :)

A tutaj znajdziesz film z egzaminu jaki przeszły dziewczyny z grupy kwiecień-czerwiec 2012r!


Kliknij na poniższe zdjęcie, by zobaczyć jak bawią się zaawansowane kraverki :)Resztę zdjęć z poprzednich kursów znajdziesz w tej galerii, na stronie naszego Lubuskiego Centrum Walki i Samoobrony.

Krav Maga Vs
Krav Maga Cardio?cardio

Oprócz dobrej zabawy nie zepsutej męskim brakiem delikatności i wyczucia, na zajęciach Krav Magi Cardio znajdziesz wszystko to, czego szukasz idąc na zajęcia samoobrony.
Nie tracimy Twojego czasu na areobik!
Zajęcia odbywają się w grupie samych kobiet nie dlatego, że nie zniosły by męskiej krytyki!
What a men can do, you can do better! Even in broken heels!

Wybrane techniki, oprócz tego że są przede wszystkim proste i skuteczne, odpowiadają kobiecym potrzebom poczucia bezpieczeństwa. Zwykłe lekcje samoobrony ignorują fakt, że kobieta napotka na ulicy inne zagrożenia niż mężczyzna!

Mężczyzna na ulicy będzie bronił się przed STADEM.
Kobieta - przed DRAPIEŻNIKIEM.

Techniki i zachowania nauczane na zajęciach Krav Maga Cardio dobierane są również pod względem różnic masy ciała i ograniczeń związanych z ubiorem. Program obejmuje również trening mentalny.

Zajęcia Krav Maga Cardio tylko w Zielonej Górze, tylko w Centrum KB!

krav maga

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kettlebell Planet - czyli pdfy treningowe

Jako, że czytamy się w Nowym Roku, wypadało by zacząć cisnąć reklamę nowego pdf'a Angeli i wspomnieć coś o PowerWorkout Premium (tak, drodzy czytelnicy, temat odkopany!). Azaliż jednak jest tak, że zima Angelę w ciula zrobiła i.. sesja zdjęciowa nie nastąpiła z braku śniegu (a zimówki założone..). Nie, że narzekam, iż nie jest mokro, pizgająco i ślisko. Taka bardzo późna jesień mi bardzo odpowiada, jako iż wyszło z testów klinicznych, iż.. uczulona jestem na ciepło.

Tak. Bycie zimną suczą nagle nabrało cech medycznych.Zanim ucieszę Wasze pyski nowymi odcinkami treningowymi, wyjaśnię sprawę nowego PDF'a. Zatem. Nowy pdf sobie czeka na uzupełnienie graficzne.

...i skoro jest to już trzeci wytwór mojej zawodowej wyobraźni (kiedyś mi wepchną te słowa w twarz coś czuję), mogę rzucić nieco światła na większy projekt, jaki planowany jest od dwóch już lat. Ma on nawet swoją nazwę, bo kobiety nie mogą się oprzeć nazewnictwu od czasów biblijnych.

Kettlebell Planet.
Taadaaaaam! Bosz jak…

Golizna i kettlebell - czyli dlaczego trenujemy na boso?

W odmętach internetów można znaleźć kilka ciekawych artykułów poruszających zagadnienie treningu stopy w bardzo profesjonalny sposób. Z życia jednak wiem, że popularność ich nie sięga ułamka procenta polskich sióstr śpiewających kolędy, dlatego postanowiłam przybliżyć temat w sposób krótszy i grubszy od jamnika w sweterku.

Mamy trening na Brazylijskie Pośladki, 6-Pak, Zestaw Dyskotekowy, Siłę Koksa, TurboSpalanie, Zwierzęcą Mobilność, czy Chińsko-Rosyjski Stretching. Mamy też Zdrowe Plecy, MDM bez dopłat, Skakanie Z Posikiwaniem, ŻygFit, Bieganie i Pedałowanie w Miejscu, i.... iiiiiiii odczepcie się, bo dobrze się bawię. *z treningiem stopy to się na jodze możesz spotkać, ale nie psuj mi flow

Stopy to odpowiednik i zawieszenia i opon w aucie. Olanie tego temat prowadzi do zakodowania złych wzorców ruchowych, słabej postawy i, nieuchronnie, bólu w różnych częściach ciała.

Nie widziałam jednak osobnego treningu na silne&niezależne stopy – choć może żyję w Ciemnogrodzie i zajęcia Sexy…

Old peoples kettlebells - notka geriatryczna o Tobie.

Czujesz boskie uniesienie i dodatkową moc, gdy jednocześnie z grupą machasz swingi. Tempo. Dźwięk. Masa. Oddech. Przekraczanie granic.

Odstawiasz kettla, symulujesz rozciąganie, myjesz się, przebierasz, żegnasz z ekipą. I umierasz w domu.

To starość Cię dogania.
Człowiek jest zwierzęciem stadnym. Nie bez powodu każda kultura na planecie ziemi (z wyjątkiem kultur bakterii) ma w swoich strukturach społecznych jako karę jakąś formę odizolowania jednostki od masy.  Więzienie, banicja, wykluczenie społeczne, etc. Chcemy się wyróżniać na tle innych, ale jednocześnie "przynależeć". Instynkt stadny pełną gębą odzywa się już na poziomie doboru partnera czy zwierzęcego towarzysza. Nic wiec dziwnego, ze zajęcia ruchowe w grupie cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Może nie czysto kettlowe, ale o tym zaraz. (jak jesteś tu tylko po trening, to znajdziesz go na końcu notki)

Czy to w grupie z jednym tempem, czy bardziej w stylu siłowni - ludzie chcą być widziani, że "mogą, i to ile!&…